KutiMuti
Loovusmaja

Loovusmaja

KutiMuti laagri tegevuste ringi laiendamiseks ja kvaliteedi tõstmiseks on valminud Rein Murula Arhitektuuribüroo poolt meie uue LOOVUSMAJA projekt. Loovusmajas saaks olema suur teatrisaal koos esinejate riietus-grimmitoaga ja kostüümilaoga. Saali on võimalik poolitada, nii saaks kasutada vajadusel kaht eraldi koosoleku ruumi. Saali kõrval asub bändiruum- heliisolatsiooniga seintega, kus harjutada saavad kõik muusikahuvilised, nii et helid ei sega teisi majasolijaid. Saali juurde kuulub ka garderoob ja tualetid.
Seminaride-konverentside kohvipauside ja ürituste toitlustus-teenindamiseks on saali juures väike kohvik. Väiksemate gruppide tarbeks on tööruumid nii käeliste tegevuste kui laulu ja tantsu harrastamiseks. Teisele korrusele on planeeritud väiksemad rühmaruumid, samuti mõned lisamajutuskohad ja personali majutus- ning abiruumid, laod.
Saali poole avaneb heli- ja valgustehniku ruum ning ventilatsioonikamber korraliku õhutuse tagamiseks majas. Projekti elluviimiseks ja uue maja ehitamiseks plaanime taotleda pangalaenu, aga sellest üksi ei piisa – vajaksime väga ka toetajaid, kes finanantsiliselt õla alla panna saaksid. Kui teil tekib hea mõte või ideesähvatus, kuidas oleks võimalik KutiMuti loovusmaja ehitust toetada, andke palun lahkelt märku!